Wygraj magiczny weekend w Zell am See-Kaprun

Połączenie niekończących się możliwości lodowca, góry i jeziora w regionie Zell am See-Kaprun

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ MAGICZNY WEEKEND
dla 2 osób w ZELL AM SEE - KAPRUN

Wystarczy się zarejestrować i odpowiedzieć na pytanie!

KONKURS

dla uczestników Programu

eKARTA INTERSPORT

Jaka pora roku jest lepsza dla Ciebie na wypad w góry: lato czy zima?
Napisz dlaczego (max 1500 znaków)
 
Najlepsze z alp!

Na gości regionu czeka masa zimowych możliwości – 408 km najlepszych tras, 100% gwarancja śniegu dzięki lodowcowi oraz wspólny karnet narciarski, tj. Ski ALPIN CARD.
A w cenie: niekończąca się narciarska przyjemność. Dzięki dwóm nowym kolejkom wraz z sezonem 2019/20 region znowu będzie należał do alpejskich pionierów.
Połączenie „3K K-onnection” sprawia, że wreszcie połączone zostanie to, co powinno być połączone. Od grudnia Kaprun, rodzinny ośrodek Maiskogel i Kitzsteinhorn staną się jednością. Kaprun tym samym będzie oferować wygodny dostęp z centrum miejscowości prosto do terenu lodowcowego oraz przejazd z wysokości 768 na 3029 m n.p.m., co jest unikatem na skalę Alp Wschodnich.
Ale to nie wszystko. Zgodnie z mottem „Nowa dolina – nowa radość” możliwe będzie po raz pierwszy dostanie się z dolnej części zellamseeXpress aż do ośrodka rodzinnego Schmittenhöhe. Tym samym otworzy się nowe połączenie z ośrodkiem narciarskim Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn tworząc podwaliny pod nowy wymiar narciarstwa.

Hotel

Hotel TONI**** Kaprun

Odpoczynek i relaks – komfort i najlepsza obsługa
Centralne i spokojne położenie hotelu gwarantuje relaksujący i beztroski urlop w Kaprun, wypoczynkowym raju. Zapierający dech w piersiach widok na salzburskie góry oraz lodowiec Kitzsteinhorn zachwyca, a rodzinnie prowadzony Hotel Toni przekonuje o tym najlepiej swoim wnętrzem, serdecznością i urokiem. Przytulne pokoje to gwarancja najwyższego komfortu.
Ponad 450 m² strefy wellness to doskonałe miejsce by poczuć ciszę i harmonię w pełnej okazałości. Strefa wellness oferuje o wiele więcej relaksu, w tym kabiny z podczerwienią, specjalne prysznice czy basen wewnętrzny, ale też pomieszczenie fitness. Wyłączyć się i poczuć dobrze – to sposób by podczas jednego z masaży zapomnieć o codzienności.
Wieczorami bar hotelowy zaprasza na wybornego drinka i wspólny czas, tak by perfekcyjnie zakończyć urlopowy dzień. www.hoteltoni.com/en